Automatický překlad z/do angličtiny

Potřebujete přeložit celou větu, celý odstavec či celou internetovou stránku a nejste v angličtině ještě zběhlí? Řešením pro vás může být automatický překlad, který se stává každým dnem lepším. Samozřejmě, že vám nenahradí překladatelskou agenturu a neudělá za vás domácí úkol, ale přesto může pomoci.

Překlad z češtiny do angličtiny a naopak

Chcete desktopový program? Tj. program, který si nainstalujete na svém počítači a můžete jej používat i v případě nedostupnosti internetu? Pak vyzkoušet placený český PC translator. PC translator obsahuje slovník, automatický překlad textů a také plugin do prohlížeče Internet Explorer pro pohodlný překlad internetových stránek.

Pokud nechcete za nic platit a stačí vám nějaký online nástroj, nejlepší volbou bude Google Translate od známé firmy Google nebo Bing od Microsoftu. Výhodou těchto nástrojů je překlad do velkého množství jazyků, ne pouze do češtiny. Můžete si tak přeložit třeba čínskou stránku.

Jiné jazyky

Jestliže překlad čeština – angličtina není to, co vás trápí, ale jde vám pouze o cizí jazyky, můžete ještě vyzkoušet Yahoo Babel Fish.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *