Zprávy psané ve zjednodušené angličtině: News in Levels

Mnoho studentů angličtiny by rádo četlo a rozumělo anglickým zprávám. Studenti obvykle jdou na stránky BBC nebo CNN, a ačkoliv se jedná o dobré zdroje, je často velký problém jim porozumět. Pokud se chcete učit angličtinu, zatímco čtete zprávy, je zde další, lepší způsob. Můžete si otevřít webové stránky www.newsinlevels.com, kde najdete každý den 2 nové zprávy psané ve třech úrovních obtížnosti. S jednoduchým rozřazovacím testem, který naleznete na stránkách, zjistíte Vaši úroveň a ihned můžete číst a poslouchat zprávy.

NewsinLevels udržuje stejný počet slovíček v každé lekci, takže čtete a posloucháte ty samé slovíčka pořád dokola, pro efektivnější zafixování v paměti. V každém článku rovněž naleznete pár vyznačených slovíček z vyšší úrovně. Procvičujete tedy stejná slovíčka a navíc se naučíte nová slovíčka z pokročile úrovně. Pokud čtete a posloucháte zprávy z jedné úrovně, po určité době, obvykle 3 měsíců, budete znát téměř všechny slovíčka z dané úrovně. Tímto způsobem se učíte angličtinu přirozeně používáním jazyka.

Projekt News in Levels byl spuštěn loňský rok, s cílem pomáhat studentům anglického jazyka porozumět zprávám. Pokud používáte News in Levels každý den, Vaše čtecí a poslechové dovednosti se časem zdokonalí.

Za tým News in Levels

Libor ŠkodíkPříspěvek byl publikován v rubrice Studium se štítky , a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *